O nás

Dobrý den,

Jmenuji se Eva Němečková a po narození našeho syna, jsme se s přítelem rozhodli že bysme chtěli v našem životě něco změnit, dokázat, někomu pomoci a zárověň vybudovat něco, co by nás bavilo a co by spojilo lidi v okolí ve kterém žijeme.

Mysleli jsme si že vše půjde jako po másle, opak byl pravdou. Čekala nás trnitá cesta, po které stále kráčíme a na které se neustále něco nového učíme.

Když jsme přemýšleli nad tím, co bude předmět našeho podnikání, zjistili jsme že nezapadáme do žádné škatulky ani kolonky.

JSME PROSTĚ JINÍ. :)

Proto výběr našich dodavatelů byl nekomerční a zacílen na lokální poskytovatele produktů, který podle našeho názoru nejen v naši čtvrti scházel a to se netýkalo jen produktů ale i služeb které nabízíme.

Jak se jmenujeme a proč?

Dobroty, to snad ani není třeba vysvětlovat a Nebíčko, vzniklo spojením našich příjmení, Němečková a Bílek.

Na začátku jsme se rozhodli že spustíme pouze e-shop, kde budeme prodávat zboží, co z větší části dnes najdete u nás na obchodě.

Jenže pokud máte e-shop, musíte mít sklad. Tak jsme začali hledat skladovací prostory.

Po pár týdnech hledání vhodného prostoru, nás napadlo že pokud si budem pronajímat sklad, tak to rovnou můžeme spojit s obchodem, a to byl v podstatě začátek konce e-shopu.

O tom jak jsme otevřeli.

Naskytla se nám možnost, si pronajmout krásný zrekonstruovaný nový prostor, přímo v naši čtvrti Brno Vinohrady v OD Spáčil. A tak se stalo. 13.10.2019, kdy jsme slavnostně otevřeli naši prodejnu Dobroty Nebíčko.

Další milník, v našem podnikání nastal dne 7.2.2020, kdy jsme se s požehnáním úřadů, staly obchodem s kavárnou.

 

Veliké díky lidem, bez kterých by náš obchod nebyl takový jaký je.

A to hlavně díky mojí sestře Jájis, která nám nakreslila takové krásné logo, jaké máme.

Taky Babičkám, Prababičce a Dědečkovi našeho syna za hlídání a psychickou podporu.

Přátelům a kamarádům co nám fandí, pomáhají nám a ženou nás dál.

Úžasným a vstřícným dodavatelům, atd …....

Největší diky patří však Vám, našim zákazníkům, co třeba příjdou i jen pozdravit, pokecat protože ten život není jen o penězích ale o tom, kým se člověk obklopí a věřte že těch skvělých lidí jsme již poznali spoustu a věříme, že ještě poznáme.

 Rádi vás uvidíme.

 Vaše Dobroty Nebíčko

 

 DSCF4111 - kopie