O nás

 

Dobrý den,

jmenuji se Eva Němečková a po narození našeho syna jsme se s přítelem rozhodli, že bychom chtěli v našem životě něco změnit, dokázat, někomu pomoci, a zárověň vybudovat něco, co by nás bavilo a spojilo lidi v okolí, ve kterém žijeme.

Mysleli jsme si, že vše půjde jako po másle, opak byl pravdou. Čekala nás trnitá cesta, po které stále kráčíme a na které se neustále něco nového učíme.

Když jsme přemýšleli nad tím, co bude předmět našeho podnikání, zjistili jsme, že nezapadáme do žádné škatulky ani kolonky.

JSME PROSTĚ JINÍ. :)

Proto výběr našich dodavatelů byl nekomerční a zacílen na lokální poskytovatele produktů, které podle našeho názoru nejen v naši čtvrti scházely. A to se netýkalo jen produktů, ale i služeb, které nabízíme.

Jak se jmenujeme a proč?

Dobroty, to snad ani není třeba vysvětlovat, a Nebíčko vzniklo spojením našich příjmení, Němečková a Bílek.

Na začátku jsme se rozhodli, že spustíme pouze e-shop, kde budeme prodávat zboží, co z větší části dnes najdete u nás na obchodě.

Jenže pokud máte e-shop, musíte mít sklad. Tak jsme začali hledat skladovací prostory.

Po pár týdnech hledání vhodného prostoru, nás napadlo, že pokud si budeme pronajímat sklad, tak to rovnou můžeme spojit s obchodem. A to byl v podstatě začátek konce e-shopu.

 

O tom, jak jsme otevřeli

Naskytla se nám možnost si pronajmout krásný zrekonstruovaný nový prostor, přímo v naší čtvrti Brno Vinohrady, v OD Spáčil. A tak se stalo. 13. 10. 2019 jsme slavnostně otevřeli naši prodejnu Dobroty Nebíčko.

Další milník v našem podnikání nastal dne 7. 2. 2020, kdy jsme se s požehnáním úřadů stali obchodem s kavárnou.

 

Veliké díky lidem, bez kterých by náš obchod nebyl takový, jaký je.

A to hlavně díky mojí sestře Jájis, která nám nakreslila takové krásné logo, jaké máme.

Taky Babičkám, Prababičce a Dědečkovi našeho syna za hlídání a psychickou podporu.

Přátelům a kamarádům, co nám fandí, pomáhají a ženou nás dál.

Úžasným a vstřícným dodavatelům atd…

Největší díky patří však Vám, našim zákazníkům, co třeba přijdou i jen pozdravit, pokecat, protože ten život není jen o penězích, ale i o tom, kým se člověk obklopí. A věřte, že těch skvělých lidí jsme již poznali spoustu a věříme, že ještě poznáme.

Rádi Vás uvidíme.

Vaše Dobroty Nebíčko

 DSCF4111 - kopie